school name |
scout name |
division |
state |
Allen Community College |
Jeremy McGinnis |
NJCAA |
KS |
Augustana University |
Aric Spader |
Div II |
SD |
Avila University |
Katie LaForge |
NAIA |
MO |
Barton College |
Thomas Goines |
Div II |
NC |
Barton Community College |
Ousmane Camara |
NJCAA |
KS |
Bates College |
Kelsy Ross |
Div III |
ME |
Bethel College |
Alex Hagan |
NAIA |
KS |
Bethel College |
Madison Hagan |
NAIA |
KS |
Black Hills State University |
Mike Greco |
Div II |
SD |
Bowling Green State University |
Cian McDonald |
Div I |
OH |
Buena Vista University |
Kyle King |
Div III |
IA |
Buena Vista University |
Sheena Van Roekel |
Div III |
IA |
California Polytechnic State University, Cal Poly SLO |
Alex Crozier |
Div I |
CA |
Central Christian College |
Scott Fogarty |
NAIA |
KS |
Central Community College |
James Bennett |
Columbus |
NE |
Chicago State University |
Grace Sokolow |
Div I |
IL |
Chicago State University |
Mario Felix |
Div I |
IL |
Clarke University |
Josh Printz |
NAIA |
IA |
Coe College |
Michael Prunty |
Div III |
IA |
College of Saint Mary |
Jordan Irsik |
NAIA |
NE |
Colorado College |
Robin Grossman |
Div I |
CO |
Colorado Mesa University |
Jason Clare |
Div II |
CO |
Colorado Northwestern Community College |
Kyle Kazemi |
NJCAA |
CO |
Colorado State University |
Tori Ball |
Div I |
CO |
Colorado State University-Pueblo |
Pascale Rocca |
Div II |
CO |
Colorado State University-Pueblo |
Sierra Cardenas |
Div II |
CO |
Concordia College, Moorhead |
Rebecca O'Shurak |
Div III |
MN |
Concordia University Chicago |
Shayni Paul |
Div III |
IL |
Dakota Wesleyan University |
Clay Glasgow |
NAIA |
SD |
Doane College |
Jennifer Kennedy-Croft |
NAIA |
NE |
Doane College |
Jennifer Kennedy-Croft |
NAIA |
NE |
Ferris State University |
Greg Henson |
Div II |
MI |
Florida Southern College |
Paul Lawrence |
Div II |
FL |
Fort Hays State University |
Blake Reynolds |
Div II |
KS |
Fort Lewis College |
Amanda Raso |
Div II |
CO |
Fort Lewis College |
Damian Clarke |
Div II |
CO |
Fort Lewis College |
Hope Fredrick |
Div II |
CO |
Friends University |
Brent Hobson |
NAIA |
KS |
Friends University |
Brent Hobson |
NAIA |
KS |
Gillette College |
Nate Ulness |
NJCAA |
WY |
Graceland University |
Ozzie White |
NAIA |
IA |
Hamline University |
Raul Garcia III |
Div III |
MN |
Hamline University |
Stuart Trench |
Div III |
MN |
Illinois State University |
Scott Myers |
Div I |
IL |
Illinois Wesleyan University |
Tony Dulak |
Div III |
IL |
John Brown University |
Kathleen Paulsen |
NAIA |
AR |
Johnson & Wales University (CO) |
Amanda Davis |
Div III |
CO |
Johnson & Wales University (CO) |
Marie Ipock |
Div III |
CO |
Johnson & Wales University (CO) |
Ria Denny |
Div III |
CO |
Kalamazoo College |
Bryan Goyings |
Div III |
MI |
Knox College |
Chris Haught-Thompson |
Div III |
IL |
Louisiana State University |
Seb Furness |
Div I |
LA |
McPherson College |
Francis Fiemawhle |
NAIA |
KS |
McPherson College |
Mark Olson |
NAIA |
KS |
Metropolitan State University of Denver |
Tracy Chao |
Div II |
CO |
Minnesota State University, Mankato |
Aaron Tilsen |
Div II |
MN |
Minnesota State University, Mankato |
Ben Jones |
Div II |
MN |
Minnesota State University, Mankato |
Brian Bahl |
Div II |
MN |
Montana State University Billings |
Sarah Leiby |
Div II |
MT |
Mount Marty College |
Neil Mancktelow |
NAIA |
SD |
Nebraska Christian College |
Scott Robertson |
NCCAA Div I |
NE |
New England College |
Taylor Grant |
Div III |
NH |
Northeast Community College |
Chad Miller |
NJCAA |
NE |
Northeastern Junior College |
Ken McAlpine |
NJCAA |
CO |
Northern State University |
Gabrielle Parks |
Div II |
SD |
Northern State University |
Steve Kehm |
Div II |
SD |
Northwest Nazarene University |
Mary Trigg |
Div II |
ID |
Northwest Tech |
Robbie Carroll |
NJCAA |
KS |
Otero Junior College |
Cruz Cortes-Ortiz |
NJCAA |
CO |
Paris Junior College |
Evan Camperell |
NJCAA |
TX |
Pratt Community College |
Ashley Burnett |
Community College |
KS |
Presentation College |
Lance Gordon |
NAIA |
SD |
Regis University (Colorado) |
Elizabeth Howard |
Div II |
CO |
Rockford University |
Lisa Greer |
Div III |
IL |
Saint Mary's University of Minnesota |
Miranda Halling |
Div III |
MN |
San Diego Miramar College |
steph beall |
NJCAA |
CA |
Seminole State College |
Daniel Hill |
NJCAA |
OK |
Shattuck St. Marys School |
Joseph DeMay |
- |
MN |
Shattuck St. Marys School |
Michele Cornish |
- |
MN |
St. Olaf College |
Rachael Ssyuhner |
Div III |
MN |
Trinidad State Junior College |
Peter Freeman |
NJCAA |
CO |
University of Denver |
Kris Peat |
Div I |
CO |
University of Denver |
Stephen Cavallo |
Div I |
CO |
University of Massachusetts Boston |
Amy Zombeck |
Div III |
MA |
University of Nebraska at Kearney |
Chloe Roberts |
Div II |
NE |
University of Northern Colorado |
Tim Barrera |
Div I |
CO |
University of Sioux Falls |
Kyle Halfpop |
Div II |
SD |
University of South Dakota |
William Lemke |
Div I |
SD |
University of Southern California |
Jason Lockhart |
Div I |
CA |
University of St. Thomas (Minnesota) |
Sheila McGill |
Div I |
MN |
University of Wisconsin-Green Bay |
Cassidy Weiss |
Div I |
WI |
University of Wisconsin-Stevens Point |
Dawn Crow |
Div III |
WI |
Waldorf College |
Jorge Lugo Arenas |
NAIA |
IA |
Wartburg College |
Tiffany Pins |
Div III |
IA |
Wayne State College (Nebraska) |
Alex Piekarski |
Div II |
NE |
Wayne State College (Nebraska) |
Joe Cleary |
Div II |
NE |
West Chester University of Pennsylvania |
Maddy Evans |
Div II |
PA |
West Texas A&M University |
Chad Webb |
Div II |
TX |
Western State Colorado University |
Amanda Raso |
Div II |
CO |